PreZero Service Zachód

Usługi:

  Spółka PreZero Service Zachód funkcjonowała pierwotnie pod nazwą TEW Gospodarowanie Odpadami Sp. z o.o. i rozpoczęła swą działalność od obsługi 40 tysięcy mieszkańców w Nowej Soli, jednocześnie uruchamiając w niedługim czasie kolejne oddziały. W roku 2012 uzyskała statusu Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w województwie lubuskim dla regionu wschodniego, posiadając nowoczesny zakład sortowania i przetwarzania odpadów komunalnych oraz surowców wtórnych. W 2013 roku w ramach rebrandingu grupy przedsiębiorstw nastąpiła zmiana nazwy spółki na Tonsmeier Zachód Sp. z o.o.
  Spółka w zakresie funkcjonującej instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych posiada od 2016 r. kompostownię tlenową do stabilizacji odpadów w systemie zamkniętym, natomiast od 2019 r. własne składowisko odpadów innych niż obojętne i niebezpieczne, działające w ramach Instalacji Komunalnej.
W roku 2018 Spółki Grupy Tönsmeier zostały przejęte przez Grupę Schwarz, która w ramach strategii zrównoważonego rozwoju i dążenia do gospodarki o obiegu zamkniętym utworzyła nową markę pod nazwą PreZero. W pierwszej połowie 2019 roku wszystkie spółki przeszły proces rebrandingu i od tego czasu spółka funkcjonuje pod nazwą PreZero Service Zachód. Spółka prowadzi swoją działalność głównie w województwie lubuskim, gdzie znajduje się siedziba, województwie wielkopolskim, gdzie posiada Oddział w Piotrowie Pierwszym oraz województwie dolnośląskim, gdzie świadczy usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.
 • Odbiór, przetwarzanie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych
 • Kompleksowa obsługa firm w zakresie gospodarki odpadami wraz z managmentem
 • Odbiór odpadów płynnych specjalistycznym pojazdem
 • Przetwarzanie i sprzedaż surowców
 • Odbiór i zagospodarowania odpadów poremontowo-budowlanych oraz gruzu
 • Odbiór sprzętu AGD i RTV
 • Odbiór przeterminowanych produktów spożywczych

Siedziba spółki:

 • Rezerwy rekultywacyjne
 • RODO

Oddział Kiełcz

 

Oddział Piotrowo Pierwsze

 

PreZero – Nowe myślenie dla czystego jutra!

Biuro Obsługi Klienta

  Poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
  Sobota – niedziela: nieczynne

Kontakt

 
Telefon  +48 61 442 49 73
Biuro Obsługi Klienta czynne: Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00 Sobota – niedziela nieczynne piotrowo@prezero.com