Dołącz do #PreZeroHeroes i buduj czystą przyszłość!

Sprawdź oferty pracy

PreZero to międzynarodowa firma świadcząca usługi w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Stanowi część Grupy Schwarz, do której należą spółki handlowe Kaufland i Lidl. W Polsce zatrudniamy ponad 4 000 osób, posiadamy 48 lokalizacji i 12 zakładów. Działamy w całym kraju, zapewniając rozwiązania skrojone na miarę i dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Jakość naszej pracy wynika z solidnych wartości, którymi kierujemy się na co dzień i które mają dla nas fundamentalne znaczenie. To one kształtują sposób naszego myślenia i wskazują kierunek działania. Dzięki nim realizujemy misję i wizję naszej firmy. Wartości, które wyznajemy i którymi się kierujemy budują zespół kompetentnych, godnych zaufania i świadomych swojej wartości ludzi. W taki sposób budujemy czystą przyszłość!

Wartości PreZero

Proces rekrutacji – jak wygląda?

Proces rekrutacyjny w PreZero

Najważniejsi są ludzie

Dołączając do nas możesz liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie, rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych, liczne benefity oraz fajną atmosferę!