PreZero

Nowe myślenie dla czystego jutra

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska.

Jesteśmy częścią większej grupy

PreZero jest spółką-córką firmy GreenCycle i tym samym częścią niemieckiej Grupy Schwarz. Synergia działania w Grupie daje nam siłę do działania, logistyczne zaplecze naszych partnerów i doświadczenie wielu lat działania na europejskich rynkach.

Jesteśmy międzynarodową korporacją działającą w branży usuwania odpadów. Naszym zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. Za cel najważniejszy stawiamy sobie satysfakcję naszych klientów oraz profesjonalne działanie w każdym projekcie, w którym bierzemy udział i dbałość o ochronę środowiska.

Twoje odpady to nasza sprawa

PreZero kompleksowo zarządza odpadami różnego rodzaju, począwszy od tych pochodzących z gospodarstw domowych, po generowane przez handel czy przemysł. Dlaczego kompleksowo? Bo kiedy odpady są nam przekazywane, nasza praca dopiero się zaczyna.
Wywóz odpadów to nie jedyny obszar naszej działalności.

Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest zagospodarować je jak najefektywniej. Dlatego poddajemy odpady skutecznemu recyklingowi umożliwiając ich ponowne wykorzystanie w różnych gałęziach przemysłu. Dysponujemy nowoczesnymi sortowniami i własnymi liniami do przetwarzania zebranych materiałów. Te, których nie można zagospodarować jako surowce wtórne, utylizujemy w sposób bezpieczny dla środowiska albo przetwarzamy na wysokokaloryczne paliwa alternatywne, które zasilają energochłonne branże, m.in. cementową.

W PreZero działamy przejrzyście, terminowo i za rozsądną cenę. Obsługujemy klientów indywidualnych – odbierając odpady czy wynajmując pojemniki. Świadczymy usługi związane z zagospodarowaniem odpadów komunalnych i przemysłowych. Zajmujemy się utylizacją azbestu i opadów niebezpiecznych, a także czyszczeniem i serwisem separatorów. Oferujemy rozwiązania skrojone na miarę i dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Gospodarowanie odpadami przemyślane na nowo

Lata doświadczeń i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań pozwalają nam zarządzać odpadami efektywnie, wydajnie i sprawnie. Nasi klienci obniżają dzięki temu koszty utylizacji i przyczyniają się do zachowania materiałów nadających się do recyklingu.

Świadczymy usługi związane z zagospodarowaniem odpadów komunalnych, przemysłowych, niebezpiecznych, przetwarzaniem surowców wtórnych oraz pełną obsługę separatorów.