PreZero Grand Prix PLS

Sportowe emocje w zielonych barwach PreZero. Za nami PreZero Grand Prix PLS

PreZero było sponsorem tytularnym pierwszego, historycznego turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Ten całkowicie nowy produkt, który łączy siatkówkę halową i plażową to widowisko i atmosfera, jakiej kibice potrzebowali od dawna. Nie tylko towarzyszyliśmy rozgrywkom siatkarek i siatkarzy w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, ale dla fanów sportowych emocji przygotowaliśmy strefy kibica. Poza wspaniałą atmosferą, na uczestników czekały atrakcje, które edukowały i zachęcały do proekologicznych zachowań.

Nowy produkt w sportowym świecie

Turniej PreZero Grand Prix PLS pierwszy raz organizowany był w formie terenowej – zawodnicy grali na piaszczystych boiskach, a drużyny liczyły po cztery osoby. To całkowicie nowy produkt, w którym mieszają się reguły halowej i plażowej dyscypliny.

Zabawa i edukacja

PreZero, oprócz sponsoringu tytularnego, było obecne na wydarzeniach m.in. jako gospodarz stref kibica. Dla odwiedzających przygotowaliśmy koło fortuny, eko-zagadki i quizy, a nagrodami były ekologiczne gadżety, których wykorzystywanie przyczynia się do ograniczania ilości odpadów. Trzy spotkania były więc okazją nie tylko do wspólnego kibicowania, ale również ważnym elementem społecznej edukacji w zakresie ochrony środowiska i proekologicznych postaw.Finały odbyły się w dniach 7-9 sierpnia na Stadionie Letnim w Brzeźnie. Pierwszą edycję PreZero Grand Prix PLS wygrały siatkarki KS Pałac Bydgoszcz. Wśród mężczyzn triumfowali siatkarze Jastrzębskiego Węgla.