Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

PreZero Grand Prix PLS

Sportowe emocje w zielonych barwach PreZero. Za nami PreZero Grand Prix PLS

PreZero było sponsorem tytularnym pierwszego, historycznego turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Ten całkowicie nowy produkt, który łączy siatkówkę halową i plażową to widowisko i atmosfera, jakiej kibice potrzebowali od dawna. Nie tylko towarzyszyliśmy rozgrywkom siatkarek i siatkarzy w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, ale dla fanów sportowych emocji przygotowaliśmy strefy kibica. Poza wspaniałą atmosferą, na uczestników czekały atrakcje, które edukowały i zachęcały do proekologicznych zachowań.

Nowy produkt w sportowym świecie

Turniej PreZero Grand Prix PLS pierwszy raz organizowany był w formie terenowej – zawodnicy grali na piaszczystych boiskach, a drużyny liczyły po cztery osoby. To całkowicie nowy produkt, w którym mieszają się reguły halowej i plażowej dyscypliny.

Zabawa i edukacja

PreZero, oprócz sponsoringu tytularnego, było obecne na wydarzeniach m.in. jako gospodarz stref kibica. Dla odwiedzających przygotowaliśmy koło fortuny, eko-zagadki i quizy, a nagrodami były ekologiczne gadżety, których wykorzystywanie przyczynia się do ograniczania ilości odpadów. Trzy spotkania były więc okazją nie tylko do wspólnego kibicowania, ale również ważnym elementem społecznej edukacji w zakresie ochrony środowiska i proekologicznych postaw.Finały odbyły się w dniach 7-9 sierpnia na Stadionie Letnim w Brzeźnie. Pierwszą edycję PreZero Grand Prix PLS wygrały siatkarki KS Pałac Bydgoszcz. Wśród mężczyzn triumfowali siatkarze Jastrzębskiego Węgla.