Polska Liga Siatkówki & PreZero

Sponsor Superpucharów Polski w piłce siatkowej

PreZero było sponsorem dwóch największych w kraju imprez siatkarskich – organizowanych przez Polską Ligę Siatkówki S.A. Superpucharów Polski w siatkówce kobiet i mężczyzn. Superpuchary to wyjątkowe rozgrywki, w których mierzą się ze sobą mistrzowie i zdobywcy Pucharu Polski. To jedna z ulubionych i najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce, która jednoczy rodziny we wspólnym kibicowaniu i wspólnej zabawie.

Tysiące fanów w Strefie Kibica PreZero

Podczas obu spotkań, w Kaliszu i Gliwicach, PreZero przygotowało proekologiczne Strefy Kibica, pełne atrakcji dla całych rodzin. Niektóre atrakcje można było nawet zjeść! W Arenie Kalisz rozdaliśmy tysiąc świeżo zerwanych jabłek z polskich sadów! W Gliwicach zaprosiliśmy do zwiedzania jednego z naszych najnowocześniejszych pojazdów specjalistycznych – hakowca w towarzystwie dwóch kontenerów. W obu lokalizacjach na dzieci czekali animatorzy, którzy m.in. malowali buzie, rozdawali balony i chodzili na szczudłach. Wszyscy mogli wziąć udział w ekoquizie, poszerzając jednocześnie swoją wiedzę na temat środowiska i recyklingu albo zakręcić kołem fortuny. Do wygrania były m.in. przeznaczone do wielokrotnego użytku worki na produkty spożywcze, bawełniane workoplecaki na zakupy, ekologiczne kredki czy bidony, którymi można zastąpić jednorazowe butelki. Na kibiców czekała również fotobudka, gdzie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i wiele innych atrakcji.

Zabawa i edukacja

„Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tych dwóch emocjonujących wydarzeniach. To wielka radość oglądać na boisku najlepsze polskie siatkarki i najlepszych siatkarzy, czuć pozytywną energię płynącą od wspaniałych siatkarskich kibiców i mieć świadomość, że mamy swój mały udział w tworzeniu atmosfery tego święta. Chcemy również edukować kibiców, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych oraz uświadamiać ich jak ważna jest ekologia i w jaki sposób mogą sami dbać o środowisko. Połączenie zabawy z edukacją to najlepszy sposób na zwrócenie uwagi jak być eko.”