Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności Artykuły

PreZero Gran Prix PLS 2022 za nami

Dodano: 01.09.2022
Blog > Aktualności Artykuły > PreZero Gran Prix PLS 2022 za nami

Za nami 8 dni sportowych emocji, w trakcie których 31 drużyn kobiet i mężczyzn rozegrało aż 58 meczów siatkówki. To już trzeci rok, kiedy PreZero było sponsorem emocjonujących rozgrywek na piaszczystych plażach Krakowa i Warszawy podczas turniejów PreZero Grand Prix PLS.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, odbyły się dwa turnieje PreZero Grand Prix PLS – męski i żeński. Po raz pierwszy w historii w rozgrywkach wzięły udział wszystkie drużyny PlusLigi i TAURON Ligi. Tym razem najlepsze okazały się drużyny siatkarzy LUK Lublin i siatkarek #VolleyWrocław. Co warte podkreślenia, wrocławianki obroniły tytuł sprzed roku, pokonując w finale Grupę Azoty Chemik Police.

Oprócz sportowych emocji był też czas na relaks, a to za sprawą zbudowanych na czas rozgrywek Stref Kibica PreZero. W naszych strefach można było odpocząć, nabrać sił do dalszego kibicowania, ale przede wszystkim sprawdzić swoją wiedzą z zakresu segregacji odpadów, wziąć udział w quizach i zagadkach ekologicznych, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wyraźnie było widać, że po trzech latach gry według nietypowych przepisów, bo rozgrywki PreZero Grand Prix PLS to połączenie siatkówki plażowej z siatkówką halową, zawodniczki i zawodnicy prezentowali wyższy poziom. W tym roku drużyny PlusLigi rywalizowały w Krakowie, a zespoły TAURON Ligi, uzupełnione trzema drużynami z 1. Ligi, zagrały w Warszawie. Oba miejsca miały prawdziwie wakacyjny charakter, bo w Krakowie stadion umiejscowiony był tuż nieopodal popularnego wśród krakowian Zalewu Nowohuckiego, natomiast turniej pań w Warszawie odbył się w Monta Beach Volley Club, tuż przy brzegu Wisły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznego wydarzenia:

Udostępnij artykuł

Znajdź nas