Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas PreZero Grand Prix PLS

Dodano: 30.07.2021
Blog > Aktualności > Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas PreZero Grand Prix PLS

Już niebawem odbędzie się jedno z największych wydarzeń w polskiej siatkówce – PreZero Grand Prix PLS 2021. Jako sponsor tytularny, serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania podczas rozgrywek na piaszczystych plażach w Gdańsku oraz Krakowie!

PreZero Grand Prix PLS to inicjatywa, której pierwsza edycja odbyła się w 2020 roku, a jej niebywały sukces sprawił, że w tym sezonie kibice będą mieli okazję obserwować kontynuację letniego turnieju. Już po raz drugi będziemy wspierać wydarzenie w roli sponsora, promując przy tym zdrowy tryb życia oraz prowadząc edukację w zakresie ekologii.

Przed kibicami aż dwa weekendy sportowych emocji podczas turnieju kobiet i turnieju mężczyzn. Oto harmonogram rozgrywek na najbliższe spotkania:

Turniej kobiet: 29.07-01.08.2021 r. (Gdańsk – LOTOS Stadion Letni)

Turniej mężczyzn: 05-08.08.2021 r. (Kraków – Kompleks Sportowy Wanda)

Łącznie odbędą się aż 52 mecze, które drużyny rozegrają w ciągu 8 niezwykle emocjonujących dni. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego oglądania turniejów na trybunach, w naszej Strefie Kibica lub podczas transmisji na żywo na kanale Polsat Sport.

Wspólnie gramy o czyste jutro!

Udostępnij artykuł

Znajdź nas