Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności Artykuły

Zabawa i nauka w PreZero Arenie Gliwice – Dzień Dziecka pełen radości!

Dodano: 04.06.2024
Blog > Aktualności Artykuły > Zabawa i nauka w PreZero Arenie Gliwice – Dzień Dziecka pełen radości!

Obchody Dnia Dziecka w PreZero Arenie Gliwice przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Energia i entuzjazm uczestników sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Przy naszej edukacyjnej strefie przygotowaliśmy moc atrakcji, które przyciągnęły tłumy młodych i nieco starszych uczestników.

Strefa gier tętniąca życiem

W strefie gier emocje sięgały zenitu! Największą popularnością cieszył się Twistor odpadowy, który stanowił wyzwanie zarówno dla sprawności fizycznej, jak i umysłowej. Dzieciaki z zapałem kręciły kołem, analizowały symbole odpadów i zwinnie przeskakiwały z worka na worek, rywalizując o to, kto najdłużej utrzyma się na wirującym placu zabaw. Choć nie obyło się bez upadków, to śmiech i dobra zabawa dominowały, a satysfakcja z dobrze wykonanego zadania była ogromna.

 

Kreatywność w strefie warsztatowej

Strefa warsztatowa zamieniła się w prawdziwe królestwo kreatywności! Dzieci miały okazję stworzyć własne, unikalne rękodzieła z materiałów z recyklingu, ucząc się przy tym zasad zero waste. Pod okiem doświadczonych instruktorów, młodzi artyści zamieniali stare tkaniny w piękne bransoletki, a niepotrzebne skarpetki w urocze skarpeciaki – maskotki, które z pewnością staną się ulubionymi towarzyszami zabaw. Powstałe prace były nie tylko piękne, ale też udowodniły, że nawet z pozornie niepotrzebnych rzeczy można stworzyć coś wartościowego.

Koło fortuny i segregacja odpadów

Nasze kolorowe koło fortuny przyciągało wzrok i zachęcało do spróbowania szczęścia. Ale to nie tylko los decydował o wygranej! Każdy obrót koła odkrywał pytanie związane z segregacją odpadów i recyklingiem. Dzieciaki z zapałem odpowiadały na pytania, a trafne odpowiedzi nagradzane były drobnymi upominkami i gromkimi brawami. Niektóre pytania były proste, inne wymagały chwili zastanowienia, ale wszystkie miały jeden cel – edukację przez zabawę.

Dzień Dziecka w PreZero Arenie Gliwice to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników! Był to czas pełen radości, zabawy i nauki, który pokazał, że dbanie o planetę może być nie tylko ważne, ale także niezwykle przyjemne.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas