Aktualności

X bieg im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach

Dodano: 09.09.2021
Blog > Aktualności > X bieg im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach

Jak Wam minął weekend? U nas bardzo sportowo! Nie zwalniamy tempa i ciągle utrzymujemy wysoki poziom energii angażując się m.in. w takie inicjatywy jak jubileuszowy X bieg im. ks. Konstantego Damrota. W ubiegłą sobotę, 4 września dopingowaliśmy biegaczy w Pilchowicach.

Było to święto nie tylko biegaczy, ale też wszystkich fanów aktywnego spędzania czasu. Na dystansie 5 i 10 km o zwycięstwo walczyło ok. 200 osób. Jako Sponsor wydarzenia, ufundowaliśmy nagrody w kategorii Open dla najlepszych biegaczy.

Podczas wydarzenia była również specjalna strefa dla najmłodszych, którzy mogli wziąć udział w minibiegu i przebiec pętlę o łącznej długości 100m. Zarówno start jak i metę wyznaczała nasza Brama. I to właśnie ta trasa dla maluchów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Co ważne, nie było tu mowy o rywalizacji. Liczył się udział w biegu, czyli pierwszy krok do tego, by w dalszych latach prowadzić zdrowy tryb życia. Najmłodsi przekonali się, że uprawiając sport można świetnie się bawić i przyjemnie spędzić czas.

Ruch to zdrowie – tym bardziej w tak pięknych i słonecznych okolicznościach.

Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas