Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

X bieg im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach

Dodano: 09.09.2021
Blog > Aktualności > X bieg im. ks. Konstantego Damrota w Pilchowicach

Jak Wam minął weekend? U nas bardzo sportowo! Nie zwalniamy tempa i ciągle utrzymujemy wysoki poziom energii angażując się m.in. w takie inicjatywy jak jubileuszowy X bieg im. ks. Konstantego Damrota. W ubiegłą sobotę, 4 września dopingowaliśmy biegaczy w Pilchowicach.

Było to święto nie tylko biegaczy, ale też wszystkich fanów aktywnego spędzania czasu. Na dystansie 5 i 10 km o zwycięstwo walczyło ok. 200 osób. Jako Sponsor wydarzenia, ufundowaliśmy nagrody w kategorii Open dla najlepszych biegaczy.

Podczas wydarzenia była również specjalna strefa dla najmłodszych, którzy mogli wziąć udział w minibiegu i przebiec pętlę o łącznej długości 100m. Zarówno start jak i metę wyznaczała nasza Brama. I to właśnie ta trasa dla maluchów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Co ważne, nie było tu mowy o rywalizacji. Liczył się udział w biegu, czyli pierwszy krok do tego, by w dalszych latach prowadzić zdrowy tryb życia. Najmłodsi przekonali się, że uprawiając sport można świetnie się bawić i przyjemnie spędzić czas.

Ruch to zdrowie – tym bardziej w tak pięknych i słonecznych okolicznościach.

Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas