Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

PreZero zadba o odbiór odpadów z nieruchomości niezamieszkałych także w Warszawie

Dodano: 13.07.2020
Blog > Aktualności > PreZero zadba o odbiór odpadów z nieruchomości niezamieszkałych także w Warszawie

Odbiór odpadów i wywóz śmieci na terenie Warszawy

Spółka PreZero Service Centrum, zajmująca się gospodarowaniem odpadami i ochroną środowiska, rozszerza swoją działalność w regionie miasta stołecznego Warszawy. Zgodnie z uchwałą Rady miasta stołecznego Warszawy nieruchomości niezamieszkałe zostają wyłączone z miejskiego systemu odbioru nieczystości (w tym odbioru odpadów zmieszanych i segregowanych). Oznacza to, że przedsiębiorcy mają możliwość wyboru firmy, która odbierze i zagospodaruje odpady komunalne oraz podpisania indywidualnych umów na wywóz śmieci.

Od 1 sierpnia wszyscy właściciele i zarządcy nieruchomości niezamieszkałych, na których wytwarzane są odpady komunalne w wyniku działalności przemysłowej, handlowo-usługowej, oświatowej czy kulturalnej (jak np.: firm, instytucji, urzędów, szkół, przedszkoli, zakładów produkcyjnych, sklepów, galerii handlowych, biur i innych punktów usługowych) będą musieli wybrać firmę odbierającą nieczystości i podpisać z nią oddzielną umowę. Wywóz odpadów komunalnych i segregowanych leży teraz po stronie właścicieli nieruchomości i inwestorów.
Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych oferujemy rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb każdego klienta.

Dowiedz się więcej >>>>>>

Harmonogramy wywozu dla nowych użytkowników będą dostępne na naszej stronie w zakładce HARMONOGRAMY.

Nowe umowy na odbiór odpadów będą zawierane za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta w Otwocku:

PreZero Service Centrum o/ Otwock
ul. Piastowa 2, 05-400 Otwock
tel.: 693 000 515, 22 710 10 80
email: warszawa@prezero.com

  Zapytanie


  Dane

  Adres


  Oddział Otwock

   

  Udostępnij artykuł

  Znajdź nas