Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności Artykuły

Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy w PreZero

Dodano: 08.06.2022
Blog > Aktualności Artykuły > Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy w PreZero

28 kwietnia w Grupie PreZero na całym świecie obchodziliśmy Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. Dla naszej branży zagadnienia BHP są kluczowe, ponieważ codzienne obowiązki większości z nas wymagają bardzo dużej ostrożności i świadomości zagrożeń. Dlatego szczególnie poważnie traktujemy kwestie szkoleń z zakresu BHP i bezwzględnego przestrzegania wprowadzanych zasad.

W każdej ze spółek Grupy w Polsce odbyły się wydarzenia związane z promowaniem bezpiecznych zachowań i budowaniem świadomości bezpieczeństwa pracy, przeznaczone zarówno dla pracowników operacyjnych, jak i biurowych. Ich celem było budowanie potencjału zdrowotnego pracowników, zmniejszenie obciążeń fizycznych na stanowiskach pracy i prewencja chorób narządu ruchu, a także wzmocnienie motywacji i efektywności pracy oraz podniesienie odpowiedzialności pracowników za zdrowie i zwiększenie ich świadomości zdrowotnej.

W PreZero nie tylko pracownicy mieli okazję pozyskać w tym czasie wartościową wiedzę w zakresie bezpieczeństwa, ale również ich dzieci oraz wnuki. Potwierdził to konkurs plastyczny „Moi rodzice, moi dziadkowie pracują bezpiecznie”. Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych prac, które pokazały, jak dzieci już od najmłodszych lat rozwijają swoje pojęcie ochrony w miejscu pracy. Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, i jeszcze raz gratulujemy pomysłowości i kreatywności.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas