Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Usługi pogrzebowe w Nowym Sączu

  • całodobowy przewóz zwłok
  • sprzedaż trumien, urn i innych utensyliów pogrzebowych
  • kompleksowa obsługa pogrzebów
  • przygotowanie grobów do pochówku
  • kremacja zwłok
  • ubieranie, kosmetyka i przygotowanie Zmarłych do pochówku
  • własna chłodnia
  • kaplica – przystosowana również do odprawiania mszy pogrzebowych
  • bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów (ZUS, KRUS, MSWiA itp.) możliwość płatności kartą, przelewem
  • administrowanie cmentarzami komunalnymi w Nowym Sączu

Organizacja pogrzebów

Oferujemy usługi w zakresie organizowania pogrzebów i w pełni zdajemy sobie sprawę jak delikatnie i dyskretnie należy postępować przy organizowaniu ceremonii pogrzebowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do przewozu zmarłych w przypadku nastąpienia zgonu z dala od miejsca zamieszkania. Nasi pracownicy z powagą i należytym szacunkiem pomogą dopełnić wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu, takie jak pozyskanie funduszu pogrzebowego, przygotowanie odpowiednich dokumentów w ZUS oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Sprzedaż trumien i wieńców

Posiadamy trumny o różnorodnej stylistyce, kolorystyce i zdobnictwie. Dysponujemy m.in. trumnami dębowymi, olchowymi, topolowymi. W szczególnych wypadkach oferujemy trumny robione na specjalne zamówienie. Oferujemy trumny kremacyjne, ekshumacyjne oraz trumny dla dzieci charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Przewóz zwłok

Nasz Zakład Usług Pogrzebowych specjalizuje się w przewozie zwłok na cmentarz oraz do miejsca pochówku. Oferujemy przewóz zwłok na terenie całej Polski oraz Europy. Nasz doświadczony i kompetentny zespół gwarantuje profesjonalne wykonanie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne zezwolenia w zakresie przewozu zmarłych. W celu ułatwienia niedogodności związanych z pogrzebem, zajmujemy się także formalną stroną przedsięwzięcia.

Do przewozu zwłok używamy specjalnie skonstruowanych trumien wyposażonych w filtry powietrza. W zakres naszych usług wchodzi również odbiór zwłok lub prochów z lotniska.

Przechowywanie zwłok

W naszym Zakładzie Usług Pogrzebowych posiadamy profesjonalne urządzenia – chłodnie służące przechowywaniu trumien, komory chłodnicze do przechowywania ciał oraz niezbędny sprzęt do bezpiecznego i zgodnego z przepisami przechowywania zwłok. Posiadamy standardowe komory chłodnicze oraz specjalistyczne chłodnie z wieloma komorami, również takie służące do przechowywania wielu trumien lub tac ze zwłokami. Nasze chłodnie spełniają wszelkie standardy dotyczące przechowywania ciał, w tym normy obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej. Co ważne, dysponujemy komorami mogącymi pomieścić niestandardowe modele trumien. Każdy element chłodni i komór chłodniczych wykonany jest z najlepszych materiałów gwarantujących długie i niezawodne używanie. Wszystkie urządzenia jakie posiadamy wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Kremacja zwłok

Oferujemy kremację zwłok z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii z zachowaniem najwyższych standardów oraz transportem zwłok do miejsca kremacji.

Adres zakładu pogrzebowego:

Kontakt

Płatności za usługi pogrzebowe można dokonywać za pomocą karty kredytowej lub płatniczej.