Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

Sportowe emocje w zielonych barwach PreZero. Za nami PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki.

Dodano: 10.08.2020
Blog > Aktualności > Sportowe emocje w zielonych barwach PreZero. Za nami PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki.

Za nami pierwszy, historyczny turniej PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Ten całkowicie nowy produkt, który łączy siatkówkę halową i plażową to widowisko i atmosfera, jakiej kibice potrzebowali od dawna. Jako sponsor tytularny turnieju, nie tylko towarzyszyliśmy rozgrywkom siatkarek i siatkarzy w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, ale dla fanów sportowych emocji przygotowaliśmy strefy kibica. Poza wspaniałą atmosferą, na uczestników czekały atrakcje, które edukowały i zachęcały do proekologicznych zachowań.

Turniej PreZero Grand Prix PLS pierwszy raz organizowany był w formie terenowej – zawodnicy grali na piaszczystych boiskach, a drużyny liczyły po cztery osoby. To całkowicie nowy produkt, w którym mieszały się reguły halowej i plażowej dyscypliny.

To kolejny etap naszej współpracy z Polską Ligą Siatkówki. Przyszedł czas na długofalowe działanie, które ma sprawić, że widzowie i uczestnicy meczów w Krakowie, Warszawie i Gdańsku zwrócą uwagę na naszą misję, jaką jest dążenie do minimalnej ilości wytwarzanych odpadów i efektywne wykorzystywanie surowców. To okazja do tego, by działać i edukować. To właśnie ekologiczna edukacja leży u podstaw realizacji naszej wizji, jaką jest Nowe myślenie dla czystego jutra! Siatkówka to sport rodzinny i w takiej atmosferze chcemy uświadamiać wszystkich, aby zatroszczyli się o środowisko i zmienili swoje nawyki na bardziej ekologiczne. Dzięki współpracy z Polską Ligą Siatkówki wspólnie możemy kibicować naszej planecie – mówi Magdalena Krzeszewska, członek Zarządu PreZero.
Bardzo dziękuję firmie PreZero za kolejny wspólny projekt, który zrealizowaliśmy. Wsparcie takiego sponsora to dla nas wspaniała szansa na jeszcze lepszą promocję siatkówki, a także promowanie odpowiedzialnego stylu życia poprzez sport. Cieszę się, że mamy za sobą tak udany, zupełnie nowy turniej, który chcemy organizować w przyszłości. Liczę, że firma PreZero także jest zadowolona z tej współpracy, gdyż nasz sport przyciąga całe rodziny swą atmosferą oraz pozytywnymi wartościami. Jeszcze raz bardzo dziękuję Sponsorowi tytularnemu PreZero Grand Prix, jestem pod wielkim wrażeniem także tego, co firma PreZero przygotowała dla naszych fanów w swoich specjalnych stoiskach. To było wyjątkowe połączenie sportu, ekologii i myślenia o przyszłości - mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

PreZero, oprócz sponsoringu tytularnego, było obecne na wydarzeniach m.in. jako gospodarz stref kibica. Dla odwiedzających przygotowaliśmy koło fortuny, eko-zagadki i quizy, a nagrodami były ekologiczne gadżety, których wykorzystywanie przyczynia się do ograniczania ilości odpadów. Trzy spotkania były więc okazją nie tylko do wspólnego kibicowania, ale również ważnym elementem społecznej edukacji w zakresie ochrony środowiska i proekologicznych postaw.

Finały odbyły się w dniach 7-9 sierpnia na Stadionie Letnim w Brzeźnie. Pierwszą edycję PreZero Grand Prix PLS wygrały siatkarki KS Pałac Bydgoszcz. Wśród mężczyzn triumfowali siatkarze Jastrzębskiego Węgla.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas