Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

PreZero z Laurem Klienta, czyli odkrycie roku w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie

Dodano: 19.08.2020
Blog > Aktualności > PreZero z Laurem Klienta, czyli odkrycie roku w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie

Zdobyliśmy tytuł Laur Klienta – Odkrycie Roku 2020 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle – zagospodarowanie odpadami. Firma rozrasta się w dużym tempie, skupiając już w polskiej grupie kilkadziesiąt spółek i oddziałów. Zgodnie z filozofią prowadzimy szeroko zakrojone aktywności promujące proekologiczne zachowania. To właśnie te działania zostały zauważone i docenione przez konsumentów.

Standardy współpracy, wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań oraz aktywne działania społeczne powodują, że działalność PreZero docenia coraz więcej podmiotów i konsumentów. Nadanie PreZero tytułu Odkrycie roku i idąca za nim kategoria „Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle – zagospodarowanie odpadami” to potwierdzenie, że obrana przez nas ścieżka rozwoju to dobry kierunek.

Marka PreZero funkcjonuje na rynku od półtora roku, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. Oznacza bowiem, że nasze działanie i nasza praca zostały dostrzeżone. Mimo że marka jest nowa, opiera się na bardzo solidnych podstawach. Jesteśmy częścią większej grupy. Dzięki temu naszą siłą jest synergia działania, wzajemne wsparcie w realizacji usług, wspólna wizja i nowe rozwiązania. Czerpiąc z dobrodziejstwa doświadczeń niemieckiej części naszej grupy, przecieramy szlaki w drodze do gospodarki obiegu zamkniętego. Razem kreujemy lepszą, czystą przyszłość!

Klienci wytypowali firmę PreZero do nagrody w kategorii ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle – zagospodarowanie odpadami. Otrzymana nagroda jest szczególnie motywująca – podkreśla postęp w dążeniach do realizacji głównych celów firmy, którymi są profesjonalizm oraz dbałość o ochronę środowiska. Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań pozwala zarządzać odpadami efektywnie, wydajnie i sprawnie. Klienci obniżają dzięki temu koszty utylizacji i przyczyniają się do ograniczenia tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi.

Gospodarkę obiegu zamkniętego można osiągnąć jedynie dzięki innowacjom i współpracy. Otrzymana nagroda pokazuje, że nasze wysiłki są widoczne, a klienci zaczynają zwracać coraz większą uwagę na to, jak zagospodarowywane są ich odpady, z jakich usług korzystają i jak wpływają one na naszą planetę. To właśnie jest nowe myślenie dla czystego jutra 🙂

 

Udostępnij artykuł

Znajdź nas