Artykuły

PreZero Partnerem Wspierającym Pomorskie Eko Forum

Dodano: 23.11.2021
Blog > Artykuły > PreZero Partnerem Wspierającym Pomorskie Eko Forum

W tym roku, 16 listopada 2021, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO odbyło się cykliczne, branżowe wydarzenie „Pomorskie Eko Forum”. Jako Partner Wspierający, PreZero Service Północ Sp. z o.o. miało możliwość zaprezentowania się podczas największej debaty środowiskowej na Pomorzu.

Stoisko PreZero zostało zaaranżowane w taki sposób, aby w komfortowej przestrzeni można było skupić się na tym co najważniejsze, czyli prowadzić dyskusje i wymieniać się doświadczeniami służącymi poprawie jakości środowiska naturalnego. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się elektryczna zamiatarka Tenax Electra 1.0, standardowo wykorzystywana do zamiatania gdańskiego Starego Miasta w okresie letnim. Stanowiła one idealne tło podczas prowadzonej ekorozmowy: pojazdy elektryczne vs. wodorowe.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego dla nas wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że wypracowane rozwiązania i wymiana doświadczeń staną się podstawą do jeszcze szerzej zakrojonych działań na rzecz ochrony środowiska.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas