Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Bez kategorii

Podsumowanie PreZero Grand Prix PLS 2021

Dodano: 09.09.2021
Blog > Bez kategorii > Podsumowanie PreZero Grand Prix PLS 2021

Za nami wielkie siatkarskie emocje podczas tegorocznej edycji PreZero Grand Prix PLS. Pod koniec lipca, w Gdańsku o zwycięstwo walczyły najlepsze drużyny kobiet, natomiast z początkiem sierpnia w Krakowie do sportowego pojedynku stanęły drużyny mężczyzn Polskiej Ligi Siatkówki! To było 8 dni pełnych energii i gorącej atmosfery. Niezwykle miło było nam gościć kibiców w strefie kibica PreZero! Był czas odpoczynku, wielu zabaw i ekologicznych konkursów z nagrodami.

Zwycięzcy PreZero Grand Prix PLS 2021

Poniżej prezentujemy wyniki rozgrywek kobiet i mężczyzn podczas tegorocznego turnieju PreZero Grand Prix PLS.

Pierwszy turniej odbył się w Gdańsku w terminie 29.07 – 01.08.2021 r. To właśnie tam o złoty medal walczyły drużyny kobiet. Rozgrywki przyciągnęły wielu kibiców z całej Polski, a emocji rosły z każdym setem. Złotymi medalistkami zostały zawodniczki Impel #VolleyWrocław, które w finale pokonały LOS Nowy Dwór Mazowiecki. Brąz natomiast trafił do BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Natomiast 5-8.08.2021 r. w Krakowie, nawet kapryśna pogoda w pierwszych dniach turnieju mężczyzn nie odstraszyła kibiców i nie pokrzyżowała planów na zwycięstwo. Pierwsze miejsce w rozgrywkach drugiej edycji PreZero Grand Prix PLS zajęła drużyna Indykpol AZS Olsztyn, drugie Projekt Warszawa. Na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy Staropolanki Cuprum Lubin.