Bez kategorii

Podsumowanie PreZero Grand Prix PLS 2021

Dodano: 09.09.2021
Blog > Bez kategorii > Podsumowanie PreZero Grand Prix PLS 2021

Za nami wielkie siatkarskie emocje podczas tegorocznej edycji PreZero Grand Prix PLS. Pod koniec lipca, w Gdańsku o zwycięstwo walczyły najlepsze drużyny kobiet, natomiast z początkiem sierpnia w Krakowie do sportowego pojedynku stanęły drużyny mężczyzn Polskiej Ligi Siatkówki! To było 8 dni pełnych energii i gorącej atmosfery. Niezwykle miło było nam gościć kibiców w strefie kibica PreZero! Był czas odpoczynku, wielu zabaw i ekologicznych konkursów z nagrodami.

Zwycięzcy PreZero Grand Prix PLS 2021

Poniżej prezentujemy wyniki rozgrywek kobiet i mężczyzn podczas tegorocznego turnieju PreZero Grand Prix PLS.

Pierwszy turniej odbył się w Gdańsku w terminie 29.07 – 01.08.2021 r. To właśnie tam o złoty medal walczyły drużyny kobiet. Rozgrywki przyciągnęły wielu kibiców z całej Polski, a emocji rosły z każdym setem. Złotymi medalistkami zostały zawodniczki Impel #VolleyWrocław, które w finale pokonały LOS Nowy Dwór Mazowiecki. Brąz natomiast trafił do BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Natomiast 5-8.08.2021 r. w Krakowie, nawet kapryśna pogoda w pierwszych dniach turnieju mężczyzn nie odstraszyła kibiców i nie pokrzyżowała planów na zwycięstwo. Pierwsze miejsce w rozgrywkach drugiej edycji PreZero Grand Prix PLS zajęła drużyna Indykpol AZS Olsztyn, drugie Projekt Warszawa. Na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy Staropolanki Cuprum Lubin.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas