Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności Artykuły

Po raz kolejny pobiegliśmy po pomoc w barwach PreZero

Dodano: 09.09.2022
Blog > Aktualności Artykuły > Po raz kolejny pobiegliśmy po pomoc w barwach PreZero

W tym roku PreZero ponownie było Partnerem Głównym biegu charytatywnego Poland Business Run. Do startu zgłosiło się aż 50 zespołów, czyli 250 pracowników Grupy PreZero w Polsce! Ogromnie cieszy nas również fakt, iż byliśmy obecni zarówno w Krakowie, podczas tradycyjnego biegu, jak również licznie wzięliśmy udział w formule wirtualnej.

Niedziela, 4 września, była dniem pełnym emocji. Po pierwsze tych sportowych, bowiem drużyny startujące w Krakowie musiały pokonać sztafetę 5×4 km. Po drugie, tych emocji związanych z pomaganiem, ponieważ dzięki funduszom zebranym w ramach Poland Business Run pomoc trafi aż do 100 osób z całej Polski, które zmagają się z niepełnosprawnością ruchową lub przeszły mastektomię. Dofinansowane zostaną protezy kończyn, wózki aktywne i sportowe, turnusy rehabilitacyjne i konsultacje psychologiczne.

Jako PreZero do wachlarza pozytywnych emocji dorzuciliśmy też szczyptę wiedzy. Wszystko za sprawą akcji edukacyjnej dla dzieci i dorosłych. Na naszym stoisku w strefie kibiców łączyliśmy naukę z edukacją, ucząc biegaczy i ich rodziny jak segregować odpady. Były pytania, dobre odpowiedzi i oczywiście nagrody 🙂 Ci z kolei, którzy potrzebowali chwili relaksu mogli skorzystać z naszej ekologicznej strefy chilloutu, którą przygotowaliśmy w okolicach mety.

Nie da się ukryć, że Poland Business Run jest wydarzeniem, na które co roku czekają nasi pracownicy. Duch rywalizacji pojawia się już przy zapisach, kiedy świeżo powstałe drużyny zaczynają szacować swoje siły. Na szczęście każdy zawsze znajduje swoje miejsce, jedni wśród ambitnych sportowców walczących o „życiówki”, inni wśród zrelaksowanych spacerowiczów, dla których ważniejszy jest sam udział w wydarzeniu, świadomość pokonania dystansu i wsparcia szczytnego celu biegu. Naszych #PreZeroHeroes łączy bowiem jedno – wspólnie i aktywnie pomagamy innym 🙂

Udostępnij artykuł

Znajdź nas