Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

Pikniki rodzinne. Święto pracowników PreZero!

Dodano: 30.06.2019
Blog > Aktualności > Pikniki rodzinne. Święto pracowników PreZero!

Dmuchańce, animacje, strefa chill out’u i wspólna zabawa – taki repertuar przygotowaliśmy dla swoich pracowników. PreZero to nowa marka dawnej grupy Toensmeier, która od lat działa na regionalnym rynku gospodarowania odpadami. Pracownicy spółki bawili się podczas zorganizowanych w każdej ze spółek Family Days wraz z całymi rodzinami.

Z początkiem stycznia spółka Toensmeier rozpoczęła proces przekształcania się w PreZero. Nowa marka to czołowy dostawca usług w zakresie gospodarowania odpadami i ochrony środowiska w Europie. Zero odpadów i pełne wykorzystanie surowców to wizja nowego gracza. PreZero jest dzisiaj jedną z wiodących europejskich firm zajmujących się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Marka handlowa GreenCycle Holding – Grupy Schwarz (Kaufland, Lidl) oferuje kompleksowe usługi doradcze, a także innowacje środowiskowe i recyklingowe. Około 3 000 pracowników firmy z wieloletnią tradycją – Toensmeier, która zatrudnia również ponad 1000 osób w Polsce, stało się częścią Grupy Schwarz latem ubiegłego roku.

Nie zabrakło uśmiechów, dobrego jedzenia i wspaniałej zabawy. A to wszystko pod marką PreZero. Każdy mógł choć na chwilę odpocząć w gronie rodzinnym i porozmawiać ze swoimi współpracownikami na polu pozazawodowym.

Świetna impreza, zarówno dla najmłodszych jak i dla nas pracowników. To było fantastyczne popołudnie! – mówili pracownicy, opuszczając imprezę.

- Naszym głównym celem było zintegrowanie pracowników, tym razem bardziej na stopie prywatnej. Rzeczywiście w gąszczu codziennych obowiązków nie ma na to czasu. Jednocześnie, mimo iż pracownicy wiedzą o zmianie naszej marki, tym spotkaniem chcieliśmy ich oficjalnie powitać w rodzinie PreZero – mówi Magdalena Krzeszewska, członek zarządu PreZero.

Udostępnij artykuł

Znajdź nas