Looks like you are visiting us from the US. In this case, we recommend you visit the US homepage to find offers in your region. Click here to go to prezero.us

Aktualności

47. Święto Róży – podsumowanie EKO Strefy

Dodano: 09.09.2021
Blog > Aktualności > 47. Święto Róży – podsumowanie EKO Strefy

Nie da się ukryć, że w PreZero lubimy aktywne weekendy, a ten ostatni obfitował w naprawdę wiele ciekawych wydarzeń! W dniach 4-5 września pojawiliśmy się z naszą EKO Strefą na 47. Święcie Róży w Kutnie.

To wydarzenie stało się już tradycją nie tylko dla jego organizatorów, ale również dla nas. Jak co roku mieliśmy okazję je celebrować, otaczając się najpiękniejszymi aranżacjami florystycznymi w całej Polsce. Podczas tegorocznego Święta Róży nie zabrakło atrakcji na naszym stanowisku, gdzie zarówno społeczność lokalna, jak i przyjezdni chętnie integrowali się oraz wypoczywali w naszej strefie chill-out’u. Podczas imprezy pojawiło się też oczywiście wiele zabaw dla maluchów oraz osób, które chętnie sprawdzały swoją wiedzę z zakresu ekologii!

Z całą pewnością jeszcze długo będziemy musieli czekać aż opadną emocje po tym jednym z najpiękniejszych świąt w Mieście Róż. Sami zobaczcie co działo się podczas 47. Święta Róży!

Udostępnij artykuł

Znajdź nas